Hakkımızda

 

      EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetini kurulduğu 1993 yılından günümüze başarı ve titizlikle sürdüren alanında öncü bir firma durumundadır. 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermeye devam etmektedir.Lisans ve dil eğitiminin öneminin günümüzde giderek daha çok anlaşılması ile birlikte öğrenci ve aileler artık tercihlerini yurtdışı okul ve üniversitelerinden yana kullanmaktadırlar. Bu sayede öğrenci hem ülkemizdeki okullardan mezun olan kişilere göre oldukça avantajlı bir pozisyon elde edecek hem de uzun bir süre yabancı bir ülkede ikamet ederek tecrübe kazanıp aynı zamanda doğal yoldan dil eğitimi almış olacaktır.


       Yurtdışı danışmanlık hizmetinin ne kadar hassas ve önemli bir konu olduğunun farkında olarak işimizi en ufak ayrıntıları düşünerek icra etmeye gayret etmekteyiz. En başta okulların detaylı olarak anlatılması ve öğrencinin istediği bölüm ve yaşam şartlarına göre en rahat edeceği ülke ve şehrin bulunması ile başlayan eğitim danışmanlık hizmetimiz, kayıt için gerekli belgelerin ayrıntılı olarak öğrenciye iletilmesi ile devam eder. Bu belgeleri mezun olduğu lise veya geçiş yapacağı hali hazırdaki üniversitesinden temin eder. Danışmanlık hizmeti haricinde yüzlerce lira vererek yaptıracağınız tercüme ve apostil işleri siz ek bir ücret ödemeden yetkili personelimiz tarafından hızlı bir biçimde yaptırılmaktadır. Tüm resmi makamlara onaylatılan belgeler en kısa süre içinde öğrencinin onayına sunularak arzu ettiği ülkeye en hızlı biçimde gönderilir. Bu noktada eğer kişi posta yoluyla belgeleri gönderiyor olsa haftalar boyunca oradaki eğitim kurumuna ulaşması beklenirken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti ile belgeleriniz elden verilip sizi sırada yüzlerce adayın önüne geçirmektedir. Bu sayede ay veya dönem kaybı olmadan eğitiminize bir an önce başlamanız sağlanmaktadır.

       Detaylı ve birinci sınıf hizmetimiz bunlarla sınırlı değildir. Uçak bileti ve ikamet edeceğiniz daire önceden hazırlanarak size sunulur ve havaalanında görevli şoförünüz sizi karşılayıp ikametinize kolayca ulaştığınızdan emin olur. Bu sayede hiçbir zorluk ve olumsuzlukla karşılaşmadan yalnızca eğitiminize yönelebilir ve başarılı olabilirsiniz.

       Birçok Asya ve Avrupa ülkesinin yanında Kuzey Amerika ülkelerindeki okullara kayıtlarınızda da EuroStar Danışmanlık Hizmetleri yanınızda olmaktadır. Çeyrek asırlık zamanda danışmanlık hizmeti sunduğu binlerce öğrencisiyle beraber gelişip büyüyerek hizmetlerimizi her gün bir adım öteye taşıyarak devam ettiriyoruz. Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine yardımcı oluyor ve onlarla büyüyoruz. Bu bağlamda bir şirket olmaktan çıkıp öğrenciye evinden uzak yeni ikametinde ikinci bir ailesi olduğunu hissettiriyor ve bizde ailemize yeni bir üye katılmasından duyduğumuz mutlulukla karşılıklı memnuniyet ortamı oluşturuyoruz.

       Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti